Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 536

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 537

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 539

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 554

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 557
Konfirmation | KORSKYRKAN FRÖVI


Konfirmation


Läsåret 2021/2022 räknar vi med att kunna ha konfirmation i någon form tillsammans med Ängebykyrkan, Fellingsbro. Exakt hur upplägget blir vet vi inte än, men vi vill ändå börja kolla upp intresset!

Är du intresserad av att vara med då kan du fylla i detta formulär! (Anmälan är inte bindande)

Vill du veta mer om konfirmationen – hör av dig till:

Samuel Östersjö, pastor, 0704-914678, samuel.ostersjo@korskyrkanfrovi.se