Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 536

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 537

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 539

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 554

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/frovimissionskyrka.se/public_html/wp-content/plugins/wordfence/models/block/wfBlock.php on line 557
Konfirmation | KORSKYRKAN FRÖVI


Konfirmation


Läsåret 2020/2021 har vi ingen konfirmation, utan satsar istället på ungdomsalpha!

——————

Film från konfirmationshögtid i Korskyrkan Frövi, 7 juni 2020 kl 10

Vill du veta mer om konfirmationen – hör av dig till:

Peter Gerhardsson, ungdomsledare Frövi tfn: 070-249 43 16

Mats Byrén, pastor Ängebykyrkan Fellingsbro tfn: 070-950 68 52

Helena Balke, musik och administration tfn: 072-449 33 35